Forum Replies Created
|
RE: Voi folositi Reddit? Eu am mai vorbit cu alte modele legat de Reddit si mi-au zis ca nu prea folosesc platforma. Cresterea pe platforma este foarte slow si dureaza sa ajungi in comunitati mai bune |
In forum Bani videochat |
3 ani ago |
|
RE: Cât faceți voi pe zi on average ? Buna, eu lucrez la ACM Studio pe F4F si Stripchat si sunt super mulțumită. O tura medie ajunge undeva la 850$. Da ce spune Sophie e adevărat daca nu e trafic muti tura✌️ |
In forum Bani videochat |
3 ani ago |
|
Voi in ce va costumati de Halloween? Buna fetelor, voi ce costumatie o sa aveti de hallowen pentru sedinta foto dar in camera pentru membrii? |
In forum Videochat in studio |
3 ani ago |
|
RE: Sedinte foto Da, cum spune si Sophie sedintele foto se fac in cazul unei schimbari de look sau in cazul evenimentelor majore din US |
In forum Despre videochat |
3 ani ago |
|
RE: Se mai fac bani pe Jasmin? Buna, este un site cu trafic chiar bun. Recomand sa lucrezi pe el ca o alternativa la Jasmine |
In forum Site-uri de videochat |
3 ani ago |
|
RE: M-au lasat fara singura mea sursa de venit. O model si 2 cocalari din iasi 🙁 Imi pare rău să aud despre situația dificilă prin care treci. Este frustrant să pierzi o sursă de venit stabilă din cauza unor neînțelegeri și acuzații nejustificate. Într-adevăr, este important să co... |
In forum Despre videochat |
3 ani ago |
|
RE: Cate femei fac videochat in Romania? Sunt multe situri de online streaming si pe langa asta mai sunt si cele de vanzare de continut deci numarul de fete care fac videchat in Romania este destul de mare |
In forum Despre videochat |
3 ani ago |
|
RE: Octombrie La mine incepe sa creasca traficul, este stiut ca noiembrie decembrie sunt cele mai bune luni din an. Deci cred ca usor usor lucrurile o sa fie faine. Ne pregatim de februarie cand ne luam concediu :)... |
In forum Bani videochat |
3 ani ago |
|
RE: Viitorul videochatului Da, cum am mai zis vanzarea de content este cheia, se poate imbina fain cu videochatul si aduce un venit destul de bunicel |
In forum Bani videochat |
3 ani ago |
|
RE: Zile libere Da, sunt de acord cu Kiara traficul este mult mai intens in cursul saptamanii decat in wekeend. Eu lucrez cu o singura zi libera sambata |
In forum Despre videochat |
3 ani ago |
|
RE: Încasări în studio de videochat Ola Miriam iti recomand sa incerci ACM Studio, lucrez la ei de peste 2 ani si sunt super multumita de ei, Mi se ofera un support fain si ma simt apreciata |
In forum Bani videochat |
3 ani ago |
|
RE: Încasări în studio de videochat La ACM se lucreaza in 2 ture 8h/zi online + pauza se ofera support si tranning pentru ati creea o comunitate de membrii. Eu colaborez cu ei de cateva luni si sunt destul de multumita ✌️ |
In forum Bani videochat |
3 ani ago |
|
RE: Ca model ajuta sa imi fac un blog? Am mai vazut la modele din afara bloguri personale, mi se pare faina ideea sa impartasesti tot felul de experiente traite in private ✌️ |
In forum Despre videochat |
3 ani ago |
|
RE: Help me! Da este greu intradevar dar recomand cu incredere sa colaborezi cu un studio si sa lucrezi gen hibrid. Am o prietena ce colaboreaza cu un studio si lucreaza 2 zile pe saptamana de acasa. Asa poti sa "... |
In forum Videochat de acasa |
3 ani ago |
|
RE: Videochat Part-time Ca sa fiu mai precisa, la inceput e bine sa faci videochat din studio ca sa vezi putin cum stau lucrurile si dupa o sa poti lucra si part-time |
In forum Anunturi videochat |
3 ani ago |