Forum Replies Created
|
RE: Recent m-am mutat pe Stripchat Eu cred ca F4F e cel mai buna de pana acuma.. si-ti ocupa f mult timp ca sa faci treaba k-lumea pe el.. nu prea merge combinat cu nimic daca vrei sa ai rezultate bune |
In forum Anunturi videochat |
3 ani ago |
|
RE: Ce studio de videochat din Bucuresti ofera comision mare? Au ceva oferta de 99% acuma de BlackFriday pana pe 29 Noiembrie |
In forum Despre videochat |
3 ani ago |
|
RE: M-au lasat fara singura mea sursa de venit. O model si 2 cocalari din iasi 🙁 Eu nu am inteles mare lucru |
In forum Despre videochat |
3 ani ago |
|
RE: Videochat non-adult Da, exista la Studio20 varianta non-adult. Din cate stiu eu e singurul studio care lucreaza cu modele Non-adult. Se pot face banii frumosi din cate stiu, poate sa sune sa intrebe cum functioneaza exac... |
In forum Despre videochat |
3 ani ago |
|
RE: Ce studio de videochat din Bucuresti ofera comision mare? Stiu ca e o promotie acuma de Black Friday la Studio20 cu 99% comision, trebuie sa suni sa afli exact in ce conditii ofera. |
In forum Despre videochat |
3 ani ago |
|
RE: Promovare pe Social Media Incearca si pe Instagram, Reddit si TikTok. Trebuie sa functioneze una din ele! |
In forum Despre videochat |
3 ani ago |
|
RE: Streaming multi-site? Exista in OBS un plugin pentru multi-stream - Multiple RTMP outputs plugin , asa se numeste |
In forum Despre videochat |
3 ani ago |
|
RE: Black Friday Eu mi-am luat o gramada de lucruri faine ! Inca mai sper ca se vor ieftinii si pe 29 😍 |
In forum Despre videochat |
3 ani ago |
|
RE: Black Friday Sunt reduceri de pana la 90%.. o sa dureze putin pana ajung in tara dar merita asteptarea! Abia astept sa fac un shopping frenzy de vro 10 milioane |
In forum Despre videochat |
3 ani ago |
|
Black Friday Vreau sa impartasim aici toate site-urile unde o sa gasim reduceri de Black-Friday, poate ne gasim ceva frumos si ieftin Eu am gasit asa: Wildfashion - pana la 90% reducere Shein - pana la 90% reduce... |
In forum Despre videochat |
3 ani ago |
|
RE: Bucharest summit Eu am participat la eveniment insa nu la concurs. Mi-am cumparat bilet si am fost pentru networking, a fost o experienta frumoasa. Am cunoscut foarte multa lume noua din industrie, mi-am facut prieten... |
In forum Despre videochat |
3 ani ago |
|
RE: Octombrie Brianna, eu sincer nu am timp sa urmaresc TikTok-ul.. muncesc foarte mult zilnic si ma dedic acestei meserii. Eu recent mi-am cumparat un apartament de 180.000 de euro si sunt foarte ocupata sa il mob... |
In forum Bani videochat |
3 ani ago |
|
RE: Voi folositi Reddit? E foarte greu sa cresti deaia nici eu nu ii acord foarte multa importanta |
In forum Bani videochat |
3 ani ago |
|
RE: Voi folositi Reddit? Trebuie sa cauti subredditurile din nisa noastra si sa postezi acolo 😊 |
In forum Bani videochat |
3 ani ago |
|
RE: Cât faceți voi pe zi on average ? Cel mai mult al facut 5000$ intr-o singura zi .. si cea mai grea tura a fost undeva la 2$. Dupa ani de lucrat in domeniu am ajuns la media de 500$ pe zi. Este si datorita studio-ului unde lucrez! O zi... |
In forum Bani videochat |
3 ani ago |