Forum Replies Created
|
RE: Cel mai bun site Pentru mine Flirt4Free este cel mai bun site ever 🔥 |
In forum Despre videochat |
2 ani ago |
|
RE: Relații cu membrii pe social media Nu e bine sa stai prea mult de vorba cu ei pe Socials, dupa o sa se obisnuiasca sa vorbiti doar acolo 🙂 |
In forum Despre videochat |
2 ani ago |
|
RE: Fetishuri Cred ca cel mai bine te concentrezi pe nisa de Love unde se fac cei mai mult bani 🙂 |
In forum Despre videochat |
2 ani ago |
|
4th July Cum va pregatiti pentru ziua Americii? O sa aveti decorata camera intr-un fel? O sa aveti ceva tinute cu tematica? |
In forum Despre videochat |
2 ani ago |
|
Vacante Ce planuri aveti pentru vara asta? Eu m-am gandit sa plec in Grecia si sa intru online de pe plaja 🙈 Ce parere aveti, o sa functioneze oare? |
In forum Bani videochat |
2 ani ago |
|
RE: Cosplay Sau daca esti din Bucuresti, poti sa mergi la Dragonu Rosu 😁 |
In forum Modele de videochat |
2 ani ago |
|
RE: LED-uri colorate Dar nu pune ringlightu-ul cu lumina pe tine.. o pui in spatele tau |
In forum Echipamente videochat |
2 ani ago |
|
RE: Tu ce vei face dupa incetarea activitatii de model? O sa am propria mea afacere 🙈😏 |
In forum Anunturi videochat |
2 ani ago |
|
RE: Nu ma simt seducatoare Este o arta sa te simti seducatoare.. in primul rand trebuie sa crezi ca esti asa apoi sa incepi sa pui in aplicare miscari suave, priviri seducatoare, tonalitate seductiva etc. Totul incepe din tine ... |
In forum Despre videochat |
2 ani ago |
|
RE: Burn out videochat? Cred ca toata lumea a trecut prin asta la inceput.. trebuie sa inveti sa ai un time managment foarte bun, sa inveti sa te hidratezi bine in fiecare zi, sa mananci bine, sa te odihnesti minim 8 ore pe ... |
In forum Despre videochat |
2 ani ago |
|
RE: Cea mai buna luna ca profit? Cred ca Octombie e cea mai buna luna ca toata lumea se intoarce din vacante 🥰 |
In forum Bani videochat |
2 ani ago |
|
RE: Cati bani face un model in prima luna? Acuma la S20 e 10.000 lei din prima luna 🙈 |
In forum Bani videochat |
2 ani ago |
|
RE: Relații cu membrii pe social media Da, in fiecare zi dar doar cu cei care merita si am o relatie emotinala 😁 |
In forum Despre videochat |
2 ani ago |
|
RE: Ne vedem la Bucharest Summit? Cum a fost? Mi-ar fi placut si mie sa merg 🥰 Poate la anul o sa mergem impreuna 😁 |
In forum Despre videochat |
2 ani ago |
|
RE: Jucaria care aduce cei mai multi bani? Se numeste - Lovesense Lush 3 🙈 |
In forum Echipamente videochat |
2 ani ago |