Forum Replies Created
|
RE: placa de par si makeup profi recomandari? Eu folosesc placa de la Babyliss si produse de la FentyBeauty si JeffreeStar. |
In forum Echipamente videochat |
5 ani ago |
|
RE: Motivare! Hey! Eu am o prietena care lucreaza de acasa si incerca sa ma convinga si pe mine, dar aceleasi griji le aveam si eu ca tine. Ea imi spune ca si-a facut o rutina structurata bine. Gen se trezeste, bea... |
In forum Videochat de acasa |
5 ani ago |
|
RE: Dati-mi si mie un link la un site pt accesorii BDSM va rog 😀 Hei si eu tot de pe toysex.ro imi iau si sunt super multumita. Sigur nu ai chiar asa multe de unde alege, dar daca vrei sa nu platesti taxe in plus comandant din afara e ok. |
In forum Echipamente videochat |
5 ani ago |
|
RE: Tattoo Venise sa recomand si Funky Tattoo haha. Foarte buni. |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: bani videochat non adult Da de pe bune e pe bune. Trebuie sa stii bine engleza ca nu merge numai sa stai sa tastezi, dar altfel chiar poate sa mearga bine. O tipa care lucreaza in acelasi studio cu mine, dar pe non-adult face... |
In forum Bani videochat |
5 ani ago |
|
RE: Idei de crestere a traficului Eu m-am axat mult pe social media, mai ales pe twitter si am observat o crestere buna de membrii. |
In forum Trafic videochat |
5 ani ago |
|
RE: Influencer online Buna! O sa ai conturi de IG si TW si o sa le cresti pe acelea cu ajutorul asistentului de marketing. El te va ajuta la fiecare pas. Eu am un cont de peste 14K si sigur o sa mai creasca. |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Relatii Hei! Sincer in primele luni a fost foarte greu sa ma impart. Cateodata veneam aasa epuizata si nu aveam chef de nimic. Cand am intrat in rutina si m-am obisnuit cu programul am reusit sa impart mai bi... |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Masuta pt calculator? Hei! Eu mi-am luat ceva de la Jysk si chiar e ok. Raport pret-calitate bun. |
In forum Echipamente videochat |
5 ani ago |
|
RE: Comision de 90% in videochat Hei! Eu iau cam 80% comision. |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Retragere bani paxum Buna! Eu cu ING ma impac bine. Au comision foarte mic. |
In forum Videochat de acasa |
5 ani ago |
|
RE: Varsta videochat buna! sigur ca poti! totul tine de tine, de cat investesti in tine si cat timp petreci online. |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Idei pentru Craciun? Buna! Da vip-urile cu tematica sunt foarte bune, mai ales ca mai aduc si ceva trafic in plus. Poti sa iti si decorezi camera. Am observat multi membrii care sunt atenti si la detaliile din camera si u... |
In forum Anunturi videochat |
5 ani ago |
|
RE: Credit pentru locuinta Buna. Mi-am luat eu si sincer mi se pare foarte avantajos. A durat mai mult procesul de cumparare. Pana am gasit ceva sa mi placa si sa se potrivreasca. Cam vreo 2 luni. |
In forum Despre videochat |
5 ani ago |
|
RE: Craciun fericit! Sarbatori fericite! Sincer inca nu mi-am facut un plan pentru ca mi se pare foarte instabila situatia. Membrii vin si pleaca. Am incercat de toate si vad ca functioneaza o saptamana, doua si pe urma t... |
In forum Modele de videochat |
5 ani ago |